1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Apple pencil

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од vladimir171, 9 oктомври 2019.

 1. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  362
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Дали има некој да продава Apple pencil?
  Пишете пп.
   

Сподели

Вчитување...