Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Apple Mouse и Apple Keyboard

Статус
Затворена за нови мислења.

Steff_92

Gaining Experience
28 јули 2017
225
139
Куманово
Steff_92 додаде нов оглас:

Apple Mouse и Apple Keyboard - 50 €

Се продаваат одлично сочувани Apple Mouse 1 и Apple Keyboard 1.
Маус модел A1296 и тастатура модел A1314.

Користат AA батерии, се поврзуваат со bluetooth, може да работат и на Windows.
Цена за маус 60e, цена за тастатура 60e.

Тастатурите визуелно се qwertz, но системски ако е сетирана qwerty тастатура, така и функционира.

Видете го целиот оглас...
 

Steff_92

Gaining Experience
28 јули 2017
225
139
Куманово
BUMP

Членот што ја купи претходната тастатура успеал лесно да го замени keycap на z и y, така да ако на некого му е пречка тоа, лесно се средува.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.500
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно