1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Apple Keyboard A1314

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Oktar, 30 Јуни 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Epic

  3,770
  11,394
  23 oктомври 2012
  Машко
  Тастатурата е практично некористена, 98,7% од времето дреме во фиока и од тие причини си реков (во себе, не на глас), а да ја продадам... Исправна е целосно, работи на две АА батерии и користи блутут протокол за комуникација. Работи и со мек и со ПЦ. Релативно тивка, фини дугмиќи...
  За споредба, поновата генерација се продава во ајстајл Apple Magic Keyboard - INT

  Цена: 2309 денари.

  20200630_002347.jpg 20200630_002356.jpg
   
  На Bozoo, Gaston, SpiritBond и уште 3 други им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...