Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Apple iPhone XS 64GB Black

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.426
6.598
StalkeR додаде нов оглас:

Apple iPhone XS 64GB Black - 280 €

Се продава телефонот на брат ми, во одлична состојба, без никакви оштетувања. 9.5/10
Цело време користен со маска и стакло, battery health:82%.
Оди со кутија и неколку маски.

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.825
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно