1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Apple iPhone 6s Plus Silicone case

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Martinovski, 4 oктомври 2017.

Тагови:
 1. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  620
  310
  4 oктомври 2011
  Нова, неотворена, од ејпл стор

  [​IMG]

  [​IMG]

  Цена : 1.000

  Маската доаѓа со интернационална гаранција*  [​IMG]

  ајстајл : 1.500

  * = се шалам
   
  На vladealfagv му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. iphonemk
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,351
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,076
 3. vladealfagv
  Одговори:
  123
  Прегледи:
  8,553
 4. Speedster
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  686
Вчитување...

Сподели

Вчитување...