Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Apple Iphone 13 Pro и Apple Iphone 13 ProMax, Како нови. Супер цени

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
396
498
Dinamit додаде нов оглас:

Apple Iphone 13 Pro и Apple Iphone 13 ProMax, Како нови. Супер цени - 1 ден.

На продажба Apple Iphone 13 Pro и Apple Iphone 13 ProMax. Телефоните се сочувани како нови. Неспоредливо со тие во мобилари. Супер цени

1. Apple Iphone 13 Pro 128GB 90% -95% Battery
Бои: Silver и Siera Blue

Цена 28.600 денари

2. Apple Iphone 13 ProMax 128GB 93%
Бои: Green и Siera Blue

Цена 34.500 денари

Видете го целиот оглас...
 

idzek

Intern
21 ноември 2019
14
21
Здраво

Дали имаш уште достапен ајфон 13 про? Пиши ми број ако имаш 99% ке земам
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.215
Членови
35.392
Најнов член
gegert33
На врв Дно