Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Apple Ipad Pro 12.9 4th Комплет со Apple Pen

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
395
494
Dinamit додаде нов оглас:

Apple Ipad Pro 12.9 4th Комплет со Apple Pen - 750 €

Услужен оглас

се продава Apple Ipad Pro 12.9” model 2020-21 4th gen
Kupen lani od Istyle.
Малку користен, Одлична состојба

Доаѓа во комплет со Аpple Pen и футрола

View: https://youtu.be/tuZLLkBS5Vo?si=gWd3dpWQVuWd_RGt


Цена 750 евра

Видете го целиот оглас...
 

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
395
494
Напомена Таблетот се наоѓа во Кичево. Може да се донесе и во Скопје.
намалена цена 650 еу
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно