• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Apple iPad Pro 12.9 3rd generation 1TB SSD, 6GB RAM со Apple тастатура и Apple Pencil 2

Статус
Затворена за нови мислења.

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10.503
16.635
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Се продава комплетно исправен Apple iPad Pro 12.9 3rd generation 1TB SSD, 6GB RAM со Apple тастатура и Apple Pencil 2, купен во 2020 година, со мали козметички забелешки(практично незабележително - чукнат на едно ќоше, на задната страна фали малку од сивата боја онаму каде е држен со рака исто така малку забележливо).

20220128_162252.jpg 20220128_162433.jpg 20220128_162904.jpg

Цена:, фиксна: 45000 денари
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10.503
16.635
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Клуч
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.197
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно