Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Apple iPad Air 64GB

Статус
Затворена за нови мислења.

sneakysquid

Intern
9 јануари 2022
0
9
sneakysquid додаде нов оглас:

Apple iPad Air 64GB - Проценка

Барам проценка за следниот уред iPad Air 64GB:


iPad Air 5 64GB меморија, повеќе информации на следниот линк: Apple iPad Air (2020) - Full tablet specifications

Купен е од Мобилекс, потекло UK.
Таблетот е користен помалку од 2 недели, купен ради кејф, во нова состојба е без гребантини и оштетувања. Со него доаѓа NextOne заштитна маска и NextOne Scribble Pen и офицјален полнач.

Има гаранција уште цела година(до...

Видете го целиот оглас...
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.336
9.085
Оди на продажба за 29.000ден.

Овој iPad е мислам? Прескапо е ова тогаш
 

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.051
3.794

Овој iPad е мислам? Прескапо е ова тогаш
Не ќе да е тој, ова мислам е обичниот iPad. Огласениов е iPad Air, и со оглед на состојбата и додатоците мислам дека е океј цената.
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.336
9.085
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.118
Мислења
955.826
Членови
34.517
Огласи
2.321
Најнов член
kristen885
На врв Дно