Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Apple iPad Air 64GB

sneakysquid

Intern
9 јануари 2022
0
8
sneakysquid додаде нов оглас:

Apple iPad Air 64GB - Проценка

Барам проценка за следниот уред iPad Air 64GB:


iPad Air 5 64GB меморија, повеќе информации на следниот линк: Apple iPad Air (2020) - Full tablet specifications

Купен е од Мобилекс, потекло UK.
Таблетот е користен помалку од 2 недели, купен ради кејф, во нова состојба е без гребантини и оштетувања. Со него доаѓа NextOne заштитна маска и NextOne Scribble Pen и офицјален полнач.

Има гаранција уште цела година(до...

Видете го целиот оглас...
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.251
8.850
Оди на продажба за 29.000ден.

Овој iPad е мислам? Прескапо е ова тогаш
 

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.048
3.780

Овој iPad е мислам? Прескапо е ова тогаш
Не ќе да е тој, ова мислам е обичниот iPad. Огласениов е iPad Air, и со оглед на состојбата и додатоците мислам дека е океј цената.
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.251
8.850

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.603
Мислења
945.610
Членови
34.089
Огласи
1.975
Најнов член
Di@
На врв Дно