Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Apple iPad 7th 32GB WiFi со Apple Smart Keyboard

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.409
6.584
StalkeR додаде нов оглас:

Apple iPad 7th 32GB WiFi со Apple Smart Keyboard - 17.000 ден.

Купени од Ајстајл, состојба 9.9/10, без никакви оштетувања и сл.
Таблетот се продава заедно со тастатурата, не посебно.

Комплет пакување, кутија, полнач и кабел.
Гратис две маски.

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.973
Мислења
972.600
Членови
35.322
Огласи
2.920
Најнов член
pupszio
На врв Дно