• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Apple appstore 25 dolari online code za americko trziste

  • Ја почнал/а темата
  • #1

zmija

Gaining Experience
26 мај 2007
326
191
Bitola
zmija's setup  
Processor & Cooler
iNTEL g4560 3.5 ghz
Motherboard
asus h110-r
Storage
Toshiba 1.8 Tera bajti
PSU
350 w jar
RAM
8Gb Silicon 2133 Ddr4
Video card
HD 610
Case
Crveno
Mouse
Crn
Keyboard
Microsoft reculsa so sfetenje
Audio
shit Realtek
Monitor
Crt 1024x768
OS
Windows 10 pro neorginal
Apple appstore 25 dolari za americko trziste code card ,ponudete nesto za zamena ili za pari 1000 den
 

Атачменти

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,652
Мислења
822,449
Членови
28,287
Најнов член
Eftim555
На врв Дно