Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Apple Airtag

Spawny

Gaining Experience
22 декември 2013
82
87
Spawny додаде нов оглас:

Apple Airtag - 2.200 ден.

Се продаваат 2 нови Аиртага, неотпакувани и некористени. Дојдоа како дел од пакување со 4. Мене ми требаа две и затоа ги продавам.

Цената е 2200 MKD за 1 Аиртаг, 4.000 за двата.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.204
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно