1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Апликација за снимање говорни повици на андроид

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од Sludge.Factory, 16 Август 2018.

 1. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  630
  881
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  Потребна ми е ваква апликација, пробав неколку од плеј стор ама беа заникаде, крашнуваа, не се уклучуваа. Има некој искуство со ваква апликација ? Само да не бара Рут, отклучување на бутлоадер и слично.
   
 2. marv

  marv
  Practice makes perfect

  2,138
  1,436
  5 oктомври 2007
  Машко
  Пред шаомиво со вграден снимач, го користев ова http://bit.ly/1NQ6R7f

  Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
   
  На Sludge.Factory му/ѝ се допаѓа ова.
 3. riki_staff

  riki_staff
  Gaining Experience

  392
  192
  28 ноември 2015
  Машко
  ACR

  Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
   
  На mkd и Sludge.Factory им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...