Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Апликација за следење на цена на производ

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.385
7.588
mikrotikmacedonia.online
Пребарав низ Гугл и не најдов апликација за Андроид која што на претходно зададен таск, ке го следи секојдневно тој параметар (цена) и ако има промена во истата ке ме извести. Нешто како тракер за цена на горива, само во овој случај за промена на цена на производ. Дали некој знае некоја таква (макар и платена) и која што ја има користено?

Нешто слично како Visualping: #1 Website change detection, monitoring and alerts

само за андроид.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.217
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно