1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

апликација за гледање on line македонски тв канали

Дискусија во форумот 'Софтвер за останати видови на ИТ уреди' започната од maci, 27 Јули 2015.

 1. maci

  maci
  On your way to fame

  2,879
  635
  2 Април 2008
  го ресетирав фабрички таблетот па ја избришав апликацијата која подолго време ја користев за гледање онлајн македонски тв канали
  ја користев со mx плеерот.
  од пред некое време апликацијата ја нема на гугл плеј.
  има ли некоја друга апликација за гледање или ако ја има некој да ми ја прати?
   
 2. emet_

  emet_
  Гостин

 3. undergrounde

  undergrounde
  Gaining Experience

  411
  325
  11 Декември 2009
  Ова можеш само кога си во Македонија... а за останатиот дел од светот?
   
 4. maci

  maci
  On your way to fame

  2,879
  635
  2 Април 2008
  не ми отвара видео
  ми треба апликација за таблет
   
 5. emet_

  emet_
  Гостин

  ниту преку хром?
   
 6. StOrMK

  StOrMK
  Gaining Experience

  741
  388
  25 Јули 2015
  Машко
  Економетричар, Ph.D
  Не, не отвара. И јас имам пробано и преку мобилен и преку таблет и не отвара.
   
 7. StOrMK

  StOrMK
  Gaining Experience

  741
  388
  25 Јули 2015
  Машко
  Економетричар, Ph.D
  Отвори wap.planet.mk мене преку таа страна ми работат македонските канали.
   
 8. emet_

  emet_
  Гостин

 9. Gajche-X

  Gajche-X
  Unbeatable

  3,081
  5,380
  22 Август 2014
  Повелеле MakTV за дроид ,мнооогу одамна ја нема на плеј стор.
  Линк од мојот личен гугл драјв хаха :)

  (Ги има буквално сите Македонски канали,дури има по некој од градскиве тв канали како ТВ Ирис и слично)
  (Има и некои странски канали)

  https://drive.google.com/file/d/0Bz...1lkbVVUWnNONWt6V2hWa1Bz/view?usp=docslist_api
   
  На FLEGMA, Oktar, maci и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,126
  4,554
  4 ноември 2013
  Машко
  Браво! Ме спаси :D
   
  На Gajche-X му/ѝ се допаѓа ова.
 11. maci

  maci
  On your way to fame

  2,879
  635
  2 Април 2008
  последно време не работи апликацијата на македонските канали,кај вас како е?
  ја избришав и пак ја инсталирав,бара апдејт на плеј стор,а таму ја нема.
  на другите странски канали работи.фешн и слично.
   
 12. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,295
  3,704
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
 13. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,295
  3,704
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
  Кое е точното урл за Собраниски канал?
   

Сподели

Вчитување...