1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Апликација за гледање филмови

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од NiceNaumoski, 8 ноември 2019.

 1. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  70
  25
  16 oктомври 2014
  Машко
  Здраво !!
  Да препорачате некоја апликација за гледање филмови за Андроид? Ја користам некое време CinemaHD но не ми е стабилна некако во последниов период,долго време и треба за loading и слично...

  P.S Netflix отпаѓа оти немам акаунт,и немам намера за скоро време да земам
   
 2. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,551
  3,467
  11 Декември 2008
  Машко
  Popcorn Time
   
  На topic, The Geek Boy, Futurelakimens и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. Piedpiper

  Piedpiper
  Intern

  10
  24
  26 Август 2019
  Машко
  Morph TV, дава опции да бираш торренти, стримови, квалитет итн.
   
  The Geek Boy, farkizz и на NiceNaumoski им се допаѓа ова.
 4. mviktors

  mviktors
  Practice makes perfect

  934
  1,281
  25 oктомври 2012
  Машко
  Stremio

  Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
   
  boro1, farkizz и на NiceNaumoski им се допаѓа ова.
 5. arko27

  arko27
  Intern

  5
  2
  27 Јуни 2018
  Машко
  Kodi
   
  На Глупав му/ѝ се допаѓа ова.
 6. krema

  krema
  Professor

  9,492
  9,195
  24 Јуни 2009
  Машко
  И јас би рекол KODI.
   
  На Глупав му/ѝ се допаѓа ова.
 7. topic

  topic
  Intern

  31
  32
  29 ноември 2018
  Kodi или Popcorn Time
   
  На Astraion му/ѝ се допаѓа ова.
 8. NiceNaumoski

  NiceNaumoski
  Intern

  70
  25
  16 oктомври 2014
  Машко
  Имам пробувано со Коди пред некое време ама не можев да најдам стабилни Addons и баталив...инсталирав stremio еве и сега за сега е супер .
   
 9. Piedpiper

  Piedpiper
  Intern

  10
  24
  26 Август 2019
  Машко
  Stremio е добра апликација ама во моете искуство имаше lag во playback на филмовите (сецкање на брзо менувачки сцени).
   
  На boro1 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. lumibi

  lumibi
  Intern

  102
  20
  5 Јуни 2008

Сподели

Вчитување...