• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Апликација за Android/iOS

  • Ја почнал/а темата
  • #1

SiPy`

Unbeatable
23 јуни 2015
2,731
4,622
У строК центар!
Ми треба инфо за кои фирми или поединци изработуваат апликации кај нас за Android и iOS.

Сите заинтересирани нека пишат ПП за повеќе инфо.

Ви благодарам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,752
Мислења
856,681
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно