• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Апликација во java

Статус
Затворена за нови мислења.

kirocone

Intern
18 јануари 2008
29
2
Boza.
Toa kodot go pravis sliki, za sekoj highlight-iran red posebna,
go izvrsuvas kodot. Tie dolu gi pravis JLabel pa im menuvas vrednosta....
Malce nitki... I taka. Ako go napravis ova, brzinata e najmal problem.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,725
Мислења
863,398
Членови
30,063
Најнов член
Кузман
На врв Дно