• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Апликација со USA број и ефтини минути кон Америка

Senshi

Intern
2 јануари 2015
55
24
Барам некоја апликација што нуди ефтин Американски број со ефтино звонење кон Америка,дајте предлог.
 

Senshi

Intern
2 јануари 2015
55
24
Google Voice е добра опција али не е подржана за Македонија.
Viber не ми одговара бидејќи ми треба и USA број.
 

stefan_off

Gaining Experience
29 октомври 2009
487
412
Радовиш
stefan_off's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 7700K
Motherboard
Eurocom Torando F5
Storage
Samsung 960 Evo 256Gb m.2; Intel 660P 1Tb m.2; Seagate 2Tb 2,5inc 5400RPM
PSU
230W brick
RAM
16Gb DDR4 2x8Gb Kingston @2400mhz
Video card
MXM nVidia GTX 1070 8gb
Mouse
Logitech MX Master 2S
Keyboard
Logitech K520
Monitor
Benq BL3200PT 32`
OS
Win 10 64bit

krema

Epic
24 јуни 2009
12,755
12,036
youtu.be
Со VPN работеше до скоро, можеби во меѓувреме се има сменето нешто од страна на google.
Се сеќавам дека за инстал на апликацијата мораше да се оди преку US VPN, во спротивно не ја дава на плејстор.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно