Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Apex Legends клуб

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.210
4.194
Скопје
hackitfree.github.io
Кој сака да игра заедно нека остави име
Apex-name : 50yOldman

giphy.gifМоже овде и дискусија -Се поврзано со Апекс
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.210
4.194
Скопје
hackitfree.github.io
Значи после новава легенда Каталист - јас никогаш не пипам Апекс...
Јас разбирам дека Геј лобито е јако ама да продира во игра каде 80% од популацијата се пред-пубертетни дечиња ? И сега треба они да размислуваат и да им се објасни - „Што е тоа транссексуалец„ ? И да ја изберат легендава - да се стават во негова кожа и удобно да се осеќаат ?
Ме згадија :sick: Не дека се гадам од ЛГБТ заедница ! Туку што мајка бараат у детска игра да парадираат !!!

 
Последна промена:

Dajman

Practice makes perfect
19 септември 2020
688
1.096
Јас разбирам дека Геј лобито е јако ама да продира во игра каде 80% од популацијата се пред-пубертетни дечиња ?
Чекај малце, шо бара "50yOldman" во игра каде "80% од популацијата се пред-пубертетни дечиња" ?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.219
Членови
35.392
Најнов член
gegert33
На врв Дно