• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Апдејт на правила за користење

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,274
1,919
www.iwmnetwork.com
Само кратка информација дека согласно последните промени на IT.mk, воведување на нови сервиси и функционалности на форумот (како на пример статус на проверени огласувачи), изменети и дополнети се официјалните услови и правила за користење на IT.mk и сервисите ИТ Форум, ИТ Маркет и ИТ Кариера.

Правилата и условите се достапни во соодветната тема - Правила и услови за користење, конкретно на следниов линк.

Редакцијата на IT.mk ви стои на располагање за било какви дообјаснувања околу правилата и условите.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,778
Членови
28,232
Најнов член
mil4ost
На врв Дно