• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Aorus Thunder K3 Cherry MX Red Tenkeyless

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

VerGer

Practice makes perfect
9 ноември 2016
1,335
1,284
Скопје
Се продава тастатурата од насловот. Сочувана без козметички оштетувања. Капачињата се ласерски сечени и shine trough, транспарентна легенда, со плаво позадинско светло со подесување на јачина. Поголем дел од капачињата се малце користени пошто имав ставено заменски други скоро цело време.

Tenkeyless, со две екстра скрол тркалца за глас и конторла на јачината на светлото. Со Cherry MX Red линеарни дугмиња. Braided долг кабел. Комплет со кутија.

Цена: 2800 мкд Горан 071 389 396
3000 мкд во пакет со Портал modifier капачињата од друиот оглас:
R1 1x1.5 Cherry MX "Portal" Keycap Set
 
резервирана до вторник
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
858,471
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно