1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

AOC Q3279VWF

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 23 Мај 2020 во 21:25.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  989
  1,204
  9 Јуни 2015
  Машко
  Купен од член на форумов, преголем ми е за гејминг и ќе се вратам на 27". Повеќе информации на линкот.

  QHD 2560x1440
  MVA
  R75Hz
  AMD FreeSync
  Glossy
  Displayport, HDMI, DVI, Headphone jack.

  Цена: 10.500 денари
   
  Последна промена: 27 Мај 2020 во 17:57
  viktorijano, Mao и на omegaRED им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  989
  1,204
  9 Јуни 2015
  Машко
Слични теми
 1. omegaRED
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  982
Вчитување...

Сподели

Вчитување...