1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

AOC Monitors

Дискусија во форумот 'PC' започната од Gjurc1n0t, 5 Декември 2019.

 1. Gjurc1n0t

  Gjurc1n0t
  Gaining Experience

  18
  54
  17 Април 2019
  Машко
  AOC Monitors

  Здраво на сите. Ме интересира кој е овластен увозник или дистрибутер на AOC монитори кај нас. И дали има некој онлајн ценовник. Конкретно ме интересира за овој модел.

  CQ32G1 | AOC Monitors

  Однапред ви благодарам

  Испратено од CLT-L09 преку IT.mk форум апликација
   
  На shifty му/ѝ се допаѓа ова.
 2. TATA_MATA

  TATA_MATA
  Practice makes perfect

  1,526
  1,737
  25 Март 2013
  Машко
  AOC ги имаш во Zote Store и во Сетек. Прашај ги, на Зоте ако им е достапен ќе ти го нарачаат.
   
  На Gjurc1n0t му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. LiquidWorm
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,272
 2. GNU_D
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,247
 3. Кристијан Про
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  921
 4. spiritBreaker
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  945
Вчитување...

Сподели

Вчитување...