Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

AOC CQ27G2U 2K 144Hz

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.390
6.554
StalkeR додаде нов оглас:

AOC CQ27G2U 2K 144Hz - 11.500 ден.

Купен на Април 2021, има 3 години гаранција.

Состојба: 9.8/10.

Комплет кутија и се што дојде со него. Може проба на лице место или по карго со претходно снимено видео и каргото на Ваш ризик.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.496
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно