Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

AOC 24G2SPAE/BK 24" IPC

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
571
1.393
Битола
Vlad944 додаде нов оглас:

AOC 24G2SPAE/BK 24" IPC - Проценка

На продажба 1 монитор AOC 24G2SPAE/BK

Земен од Сетек со гаранција уште 2 години и 3 месеци

Максимално зачуван и користен во непушечка соба.

Доаѓа со кутија.

Цена 6 600 денари

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.135
Мислења
975.327
Членови
35.445
Најнов член
KasjuszMag
На врв Дно