• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

AnyTv Watch TV on your PC

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
аа..туку имав нешто вакво, мислам дека се викаше SopCast
само изгледа имав слаба конекција па едвај ги пушташе каналите не па да гледам нешто :LOL:
 

Ibrakadabra

Intern
11 октомври 2007
342
7
www.rcizvor.mk
Абе www.myp2p.eu ќе си спуштите Sopcast и ќе си гледате што сакате : ) Јас најчесто си гледам утакмици, и имам само пофални зборови за страната. Ако имате добра конекција, тогаш уживајте во она што сакате да го гледате.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,623
Мислења
821,926
Членови
28,268
Најнов член
cufta78
На врв Дно