1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

anti-spam code

Дискусија во форумот 'Приватност // Анонимност // SPAM' започната од zoki-41, 24 Декември 2009.

 1. zoki-41

  zoki-41
  Intern

  26
  0
  22 Април 2007
  neznam dali na vistinsko mesto go postavuvam prasanjevo no ako znae nekoj bi go zamolil za pomos.......na edna od web stranicite mi izleguva ovaa poraka :
  - "Please input the anti-spam code that you can read in the image"
  dali nekoj moze da mi kaze kade e problemot (ne mi izleguvaat onie znaci-bukvi i brojki od sigurnosnite kodovi sto gi baraat pri logiranje i slicno)
  odnapred vi blagodaram
   
Слични теми
 1. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,619
 2. direktor.e
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,642
 3. D
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,365
 4. ProNoob
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,288
Вчитување...

Сподели

Вчитување...