Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Antec Edge 550w Modular

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
645
1.114
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

Antec Edge 550w Modular - 2.000 ден.

Продавам напојување Antec Edge 550w Modular,напојувањето е потполно исправно,без никакви проблеми,доаѓа со сите кабли.Го продавам поради надоградба,може да тестирате на мој компјутер што сакате.Напојувањето нема гаранција да напоменам,и не праќам по карго,преземање само Скопје.

Контакт
Цена 2000 денари

Погледнете го атачментот 137381Погледнете го атачментот 137382

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.127
Мислења
975.156
Членови
35.434
Најнов член
Ljupce Boshkov
На врв Дно