1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Анкета за информираноста околу неформалното образование во Македонија

Дискусија во форумот 'Останато' започната од Енџру, 12 Април 2019.

 1. Енџру

  Енџру
  Intern

  42
  35
  18 Март 2014
  Машко
  Би рекол дека насловот е прилично јасен и дава слика за анкетата. Многу е кратка и ќе ви земе 30тина секунди. Ќе биде од помош за проект кој наскоро ќе се реализира.

  Ви благодарам на сите кои ќе одвоите време!

  Линк до анкетата.

  *не сум сигурен дали анкети се дозволени според правилата на форумот. Доколку не се, нека се избрише!
   
  Последна промена: 12 Април 2019
  На Elenaaa и StOrMK им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...