• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Анкета на друг форум го има и ИТ...

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Анкета на друг форум слободно гласајте за кого сакате ова не е реклама за никој форум само анкета е па повелете гласајте.

тука
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Па да направиме анкета и тука да видиме...:bravo:
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
Глупости.
Многу јасно дека форумот на кајгана ќе биде на првото место... и на овој форум да ставиме анкета, ИТ ќе биде прв.

Нема потреба од таква анкета на ИТ...секој форум си има свои карактеристики, па нема логика да се споредуваат.

бтњ бадијала sucks. Можеш сам да заклучиш од постовите кои ги оставиле на твојата тема.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Жити кајганата сакав да видам дали е во ред форумот и една анкета неможеа да издржат да не ја избришат уа до администраторите на кајгана. Незнам другите како дремат таму на форумот да се брише анкета во ова време на интернет е стварно без почит кон другите мислења.

Уа за кајгана напред ИТ секогаш бил добар и ќе биде.
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Темава крајно непотребна. Дополнително нема ни потреба за објавување на вакви бескорисни анкети.

[Case closed]
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,807
Мислења
850,878
Членови
29,494
Најнов член
Nikimoler
На врв Дно