• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Animator vs. the Animation!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Кога работите ќе ви избегаат од контрола!
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=RTPpbHueNJ4"]YouTube - Animator vs. Animation 2[/ame]
:LOL::LOL:
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Го имам порано гледано ама најјакото клипче е со го имам гледано. Алал да му е.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,579
Мислења
846,884
Членови
29,360
Најнов член
RokerMD
На врв Дно