• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Angular помош

  • Ја почнал/а темата
  • #1

bon_ton

Intern
27 ноември 2016
23
3
Здраво,

Потребна ми е помош(платена) на проект во Ангулар, по можност некој што е или престојува во Скопје. Ако е некој заинтересиран нека ме контактира.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,533
Мислења
846,151
Членови
29,330
Најнов член
Leonard
На врв Дно