• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Android problemi Itno!!!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

masterkp53

Intern
20 јануари 2019
5
0
Imam problem so telefonot koga go formatirav. Za da se najavam na google acc ne mi dava.Go pisam tocno no ne mi dava mi se pojavuva ova "Please sing in using one of the owner's accounts for this device".
Ako nekoj znae kako da go poptavam ova neka kaze itno mi e .
vi blagodatam.
 

amanito

Intern
10 септември 2010
10
6
Тој што го користел последен, треба да се лоцира за да ти дозволи

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

krema

Professor
24 јуни 2009
12,570
11,835
youtu.be
Најави се со акаунт кој што претходно се користил на тој телефон па после мењај акаунт.


Sent from my ипхоне using Tapatalk
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

masterkp53

Intern
20 јануари 2019
5
0
ne znam koj bese akaunt na toj telefon dali moze nekako da se promene
 
Последна промена:

zelenko

Gaining Experience
3 април 2009
196
165
Mtk-медиатек е лесно е,пробај со sp flash tool да го избришеш или да го флешнеш или со nck box,sigma box.
Тип што отвара е-маил еднократно само за да користи плеј стор не верувам дека ќе знае ова што му го кажуваш.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,717
Мислења
863,190
Членови
30,059
Најнов член
Tihomir82
На врв Дно