Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Андроид емулатор за Windows 10 со десктоп нотификации

paraglajder

Gaining Experience
9 јануари 2008
266
183
Потребно ми е навремено да добивам нотификации од Андроид апликација на Windows 10

Користам Bluestacks, не е лош, но знае да зариба повремено.

Ако може некој да препорача алтернативно решение?

Благодарам однапред!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно