1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Android device manager

Дискусија во форумот 'Сигурност кај мобилни телефони' започната од NERD., 9 Август 2013.

 1. NERD.

  NERD.
  Gaining Experience

  1,406
  350
  19 Април 2010
  Машко
  Со update на Play store, во System Administrators излезе нова опција. Android device manager, на порталот веќе има сторија за тоа. Ако телефонот ви е поврзан со google account, ќе можите да го најдите телефонот на мапа. https://www.google.com/android/devicemanager Можи не е некоја битна информација, ама вреди да се сподели. :)
   
  kirev, vladence и на LaLi им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. filip360
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,043
 2. everest
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,223
 3. ivana2011
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  582
 4. D3N1EL
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,645
 5. syNc.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  447
Вчитување...

Сподели

Вчитување...