1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

android box t95n

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од 123456, 15 Јуни 2019.

 1. 123456

  123456
  Gaining Experience

  912
  482
  12 Април 2013
  Машко
  Го продавам боксот купен од нептун со данлиско(без хдми и батерии) 1000денари.

  Android TV Box T95N, 2GB, 4K, WiFi
   

Сподели

Вчитување...