1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Андроид апликација..

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од Mo3oK4e, 22 Април 2014.

 1. Mo3oK4e

  Mo3oK4e
  Intern

  476
  20
  8 Декември 2009
  Да ми предложите доколку знаете некоја андроид апликација со која ќе ја покажува локацијата каде се наоѓа. Значи сигурно таа апликација ќе мора да биде инсталирана на два или повеќе мобилни уреди, во зависност од потребите и сите тие бидат поврзани.. Мислам дека ме свативте.. :)
   
 2. DaDo|BT

  DaDo|BT
  Intern

  258
  13
  21 Септември 2007
  Машко
 3. alumen :)

  alumen :)
  On your way to fame

  1,122
  587
  6 Јануари 2012
  Машко
 4. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,519
  14 Мај 2008
  Машко
  Ако ти е за девојката - време е да раскинете. Без доверба нема љубов
  Ако ти е за децата - погрешна воспитна одлука. Ако немаш доверба во нив, нема да имаат они за тебе.
   
  На Кристијан Про, tupacan, uwemi и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,297
  3,702
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
  Не. Сѐ додека одговара(м) за децата, full disclosure... Нема попуштање.
   

Сподели

Вчитување...