• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

An error has occurred in the script on this page.

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Ова ми се има случено, али сега навистина го тупи. На скоро секоја страна се појавува:

An error has occurred in the script on this page.
Object doesn't support the property or method.Работан во VB6, и ја користам WebBrowser Контролата.
Помош? :chudenje:
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
194
Хахаха, така ти е кога користиш Виста!
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
toa go javuvase i kaj mene vo FrontPage 2002, a koristam XP, samo stisni Yes i toa e toa... (ne koristam veke 2002, preminav na 2007)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
toa go javuvase i kaj mene vo FrontPage 2002, a koristam XP, samo stisni Yes i toa e toa... (ne koristam veke 2002, preminav na 2007)
Абе знам дека може ок да се стисне, ама не сакам да се појавува воопшто. Многу досаѓа!

Некој?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,971
Мислења
853,798
Членови
29,613
Најнов член
mmx1990
На врв Дно