• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Американец преку оглас си ја продава сопругата

Sampion

Баниран/a
18 февруари 2008
181
1
www.diandjelo.tripod.com
Љубоморен сопруг кој се сомневал дека сопругата го изневерува, во знак на одмазда ставил оглас во кој ја нуди жена си на продажба на популарната аукциска страница еБаj, пренесува хрватскиот Дневник.

44-годишниот Пол Озборн ја истерал сопругата Шерон од станот и ја понудил на продажба на интернет аукција. Понудите достигнале и до 500 илјади фунти.

Во огласот тој напишал дека ја нуди својата лажлива жена, прељубница на најдобрите понудувачи на интернет. Огласот станал своевремен феномен на интернет бидејќи на огласот стасувале линкови од сите делови на светот.

Но, 43годишната Шерон одрекувала дека имала афера и го пријавила Пол во полицијата поради вознемирување.

Izvor:www.komarec.com.mk

ebay.jpg
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
LOL
едноставно нели.... LOL
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
На какви ли се глупости не ќе наиде човек на интернетов. :glavaodzd:
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
899
74
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
43 години, а 500 000 фунти. Неверојатно!:LOL:
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5.748
288
:LOL::LOL: 500,000 брех брех ... што ќе беше ова... mis world 1812`` ? :))))
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
Edno golemo LOL za deckoto sto ja prodava svojata 43(stara baba) godisna zena.Dobra odmazda smislil deckoto nema sto:LOL::LOL::LOL:
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
Пфф за 500 евра било која од нашиве ке се дае, ја да купувам на ибеј некоја 43 годишна? Не фала, уште коа ке пресметаме поштарина и царина, многу ке се фати да ја нарачам:LOL:

deckoto ima pravo.pokraj tolkav problem so prostitucija kaj nas,zasto da kupuva od eBay.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.227
Членови
31.504
Огласи
34
Најнов член
formula-1
На врв Дно