• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Американци, НЕ гласајте....

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
neznam zosto im e kampanjava tesko deka ke gi sprecat site da glasaat a i kaj gi nasle site ovie poznati glumci?!?:chudenje:
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,370
29,002
kalco.ru
Брат знам дека е антигласачка кампања али сакав да кажам дека не се со нормални:))
 

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Americans are sooooooo stupid.

Но гога спајдермен вика дека не треба да се гласа значи дека не треба, тешко за оние што ќе гласаат нема да му стигнат после :LOL::LOL::LOL:
 

spiderman

Intern
16 април 2007
783
44
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

WHERE IS THE BERLIN WALL? ISRAEL AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
Од сите Американци што ги прашав за кој ќе гласаат, добивав само само два одговори:

1. Нема да гласам или
2. Ќе гласам за Обама
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Жива случка од Bryant Park (NY):

- Excuse me guys, I'm making a kind of questionnaire about the coming elections...
- Sorry Miss, but we are not from here.
- So, where are you from?
- Macedonia.
- Barcelonia?!
- No, Macedonia.
- So where is Macedonia, is it in Asia?
- No, it's in Europe.
- Near Spain?
- No, it's near Serbia, Bulgaria, Albania (намерно не реков Greece :) )
- Oh...I know, it's Northern Europe.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
кој е фидел кастро

пејач :isplashen:

aбе кога беше 3тата светска војна
дали сум прескочил тоа да го учам:rolleyes:

не глупави туку ептен глупави се американците

да не знаат земја на U а кога нивната е прва која треба да им падне на памет
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Nema vrska ..... amerite ne se glupi ..... samo imaat mnogu plavusi:D:D:D
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ANTDkfkoBaI&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=ANTDkfkoBaI&feature=related[/ame]

.....I know about Turkey but Hungary?????? :LOL::LOL::ligavenje::plachko2::krshiglava: :krshiglava:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,168
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно