• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Americans are NOT stupid

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Дали е ова точно или не? Пресудете сами. :LOL::LOL:

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE"]YouTube - Americans are NOT stupid - WITH SUBTITLES[/ame]
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Americans are stupid. На мој кум братот има 12 години. Некој негов другар коа биле 3 одделение отидол во америка да учи. Верувале или не го тестирале таму и го ставиле шесто одделение.
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5.108
296
www.gorjan.info
Си се докажаа колку се паметни. "Колку страни има триаголник?" - Ма ти се молам. Ама вистина е. Завршив 1 одд. овде, па се преселив во Америка и таму завршив 2,3 и пола од 4 одд. пред да се вратам. Во 2ро учевме да си играме, 3то да множиме до 10 со песнички!
 
M

Mr.Alien

Гостин
Глупи? Малку е да се каже само глупи. Јас би ги нарекол завидно глупи - човек да им завиди зошто не може да биде толку глуп како нив, ма колку и да се труди!
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Ne preteruvajte moze da se kaze deka barem 0.5% se pametni ama drugite se tupaci za site pari.
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2.368
211
Lele ne znam so da kazam...
"What is the religion of Israel? - Muslim."
"Who won the vietnam war? -We did... wait... we were in the vienam war?"
"Who is Fidel Castro? -A singer."
 

greenman

Intern
9 ноември 2007
211
1
Глупи? Малку е да се каже само глупи. Јас би ги нарекол завидно глупи - човек да им завиди зошто не може да биде толку глуп како нив, ма колку и да се труди!

Lele ne sum veruval deka tolku glupi luge cekorat po planetava.Pola od prasanjata sto im gi postavija treba da gi znaes od opsta kultura.:chudenje::chudenje:
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5.748
289
:LOL: :LOL:! Hahaha, Интересно клипче, ме изнасмеја ... лол
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4.717
220
www.foxmediahouse.com
OMG ама се глупи американциве како турско к**е. Се надевам дека D не пошол по нивните стапки:D:D:D
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Клипов го потврдува веке добро познатиот факт за коефициентот на инетелгенција и нивото на општа култура на американците (благо кажано дебили се, секако не сите)
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Клипов го потврдува веке добро познатиот факт за коефициентот на инетелгенција и нивото на општа култура на американците (благо кажано дебили се, секако не сите)

Не сите, но повеќето. Така е кога играат мајтап со нас дека сме учеле се и сешто во основно и средно образование. Кај нив учат само стручни предмети за професијата што ќе ја одберат и за друго ништо. Тапа се од општи познавања за историја, географија и сл. :))
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Не сите, но повеќето. Така е кога играат мајтап со нас дека сме учеле се и сешто во основно и средно образование. Кај нив учат само стручни предмети за професијата што ќе ја одберат и за друго ништо. Тапа се од општи познавања за историја, географија и сл. :))

Така е, а жално е некој кога не знае каде е Франција, Австралија, што е триаголник и слично. Ама па и кај нас се претерува со учење на информации од типот на колку хектари со пченка има во Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch село во Велс (иначе селово стварно постои :LOL::LOL::LOL:)
 

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Kako sto veke kazav: kaj niv site se glupavi so isklucok na D normalno :D. Tuk tamu ke se najde nekoj pameten ..... :LOL::LOL::LOL:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Добро извини на грешката ама во секој случај Американците се глупави
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.267
Мислења
920.240
Членови
32.929
Огласи
1.069
Најнов член
pepe
На врв Дно