1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

American Horror Story: Coven

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од xenon, 4 ноември 2013.

 1. xenon

  xenon
  Guru

  3,790
  9,501
  15 Јануари 2011
  Машко
  За тие што не ја гледале серијава до сега, топло ја препорачувам. Третата сезона започна со 4 епизоди достапни онлајн.

  http://en.wikipedia.org/wiki/American_Horror_Story

  Rating: 8.3/10 - ‎80,289 votes (IMDB)

  [​IMG]
   
  На The_Witch_Hunter му/ѝ се допаѓа ова.
 2. The_Witch_Hunter

  The_Witch_Hunter
  Practice makes perfect

  793
  1,654
  23 Мај 2012
  Топ серија, една од омилените ми е :)
   
  На xenon му/ѝ се допаѓа ова.
 3. xenon

  xenon
  Guru

  3,790
  9,501
  15 Јануари 2011
  Машко
 4. тотето

  тотето
  Спамер

  694
  674
  4 oктомври 2011
  Машко
  Гледав цела прва сезона и некако не ми остави многу впечаток за да почнам и втора.
   
 5. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,408
  27,100
  4 Септември 2008
  Џесика Ланг + Кејти Бејтс - перфекција.
   
 6. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,408
  27,100
  4 Септември 2008
Слични теми
 1. The Shadow
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,676
 2. Xenor
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,621
 3. Real
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  14,704
 4. gblteam
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,398
 5. Logic
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,260
Вчитување...

Сподели

Вчитување...