1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

AMD Wrath Prism Cooler

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од draey, 27 Мај 2020.

 1. draey

  draey
  Gaining Experience

  190
  226
  15 Јануари 2010
  Нов, воопшто некористен.

  Цена: 1500 денари.
  --- Споени мислења, 27 Мај 2020 ---
  Резервиран.
   
  На Diesel му/ѝ се допаѓа ова.
 2. draey

  draey
  Gaining Experience

  190
  226
  15 Јануари 2010
  Имам уште еден Wrath Prism Cooler за продавање. Цената останува иста.
  --- Споени мислења, 30 Мај 2020 ---
  Резервиран и другиот до среда/четврток.
   
 3. draey

  draey
  Gaining Experience

  190
  226
  15 Јануари 2010
  Едниот кулер се враќа на продажба.
   
 4. draey

  draey
  Gaining Experience

  190
  226
  15 Јануари 2010
  Едниот е продаден, со здравје да си го користи сопственикот.
  Другиот останува на продажба.
   
  На Diesel му/ѝ се допаѓа ова.
 5. draey

  draey
  Gaining Experience

  190
  226
  15 Јануари 2010
  Нова карантинска цена: 1400 денари ;)
   
 6. draey

  draey
  Gaining Experience

  190
  226
  15 Јануари 2010
Слични теми
 1. psyside
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,026
 2. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  301
 3. zipi123
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  349
 4. Costigan_Jr
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  473
 5. bokirulz
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,315
Вчитување...

Сподели

Вчитување...