Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

АMD Wraith Stealth Cooler AM4

Статус
Затворена за нови мислења.

Psycore

Practice makes perfect
12 ноември 2013
914
1.176
Скопје
Psycore додаде нов оглас:

АMD Wraith Stealth Cooler AM4 - 69.420 €

Се подарува Wraith Stealth Cooler АМ4 изваден од Ryzen 3600. Би требало да компатибилен со сите AM4.
@Astro доколку има некоја комбнација да оди во донаторски компјутер, пиши ќе ти го донесам.
51WRZNwDX7L._AC_SY450_.jpg

Видете го целиот оглас...
 

Astro

Epic
20 јуни 2012
9.006
13.914
Фала братче ама имам неколку вакви, може да го земе некој друг. Ама верувам дека ќе поминат уште години и години додека се почне со донации на АМ4.
Гледаш на Ryzen 1600 сеуште му бараат 5000 :LOL:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.598
Мислења
945.545
Членови
34.082
Огласи
1.974
Најнов член
classicmetal
На врв Дно