1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено AMD Wraith PRISM RGB кулер

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Costigan_Jr, 18 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,845
  3,930
  5 Јули 2013
  Последна промена: 19 Септември 2019
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,845
  3,930
  5 Јули 2013
  Корекција - нова цена 2500 денари, 3000 е премногу иако по толку одат онлајн.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,845
  3,930
  5 Јули 2013
 4. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,845
  3,930
  5 Јули 2013
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...