1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

AMD Wraith PRISM кулер

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tomaso, 21 Септември 2019.

 1. tomaso

  tomaso
  Practice makes perfect

  1,030
  1,544
  25 Јануари 2008
  Машко
  Продавам АМД фабрички кулер.

  Official Genuine AMD Branded Product

  Supports Motherboard Socket: AM2/ AM3/ AM3+ / AM4

  Aluminum heat sink with copper core base - Pre-applied thermal paste

  Direct Contact Heat pipes

  Switchable Overclock Fan profile


  Цена: 2.500 денари

  Може достава по карго[​IMG][​IMG][​IMG]
   
  darkosneze, gamer-eddie и на dzunko им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. stevo15
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  620
 2. Costigan_Jr
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  590
 3. mkextremer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  626
 4. Costigan_Jr
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  475
 5. gamer-eddie
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  483
Вчитување...

Сподели

Вчитување...