• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

AMD Sempron 64-bit

M

Mr.Alien

Гостин
И не само на системи базирани на AMD Sempron 64, туку и на сите актуелни модели на процесори од Intel и AMD.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,728
Мислења
831,397
Членови
28,719
Најнов член
loxxY
На врв Дно