Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

AMD Ryzen™ 5 5600X - Deepcool Gammaxx L240 AIO

Статус
Затворена за нови мислења.

GunnerMkd

Gaining Experience
29 ноември 2017
84
117
Скопје
GunnerMkd додаде нов оглас:

AMD Ryzen™ 5 5600X - Deepcool Gammaxx L240 AIO - 7.000 ден.

AMD Ryzen™ 5 5600X

Купен 10.2021 од Грција ,користен само 5-6 месеци, кулерот е нов некористен.

7000 денари

Погледнете го атачментот 132098

Deepcool Gammaxx L240 AIO

Купен 01.2019 од Анхоч користен активно околу 1 година во добра состојба.

2000 денари

Погледнете го атачментот 132099

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно